0

Prywatny numer telefonu Seleny Gomez

Prawdziwy numer telefonu i whatsapp Seleny Gomez

Selena Gomez to aktorka, która uwielbia grać w filmach oraz rozmawiać ze swoimi fanami przez swój prywatny whatsappSelena ma piękną posiadłość w Hollywood my znamy jej prywatny adres.Ta piękna młoda artystka co ucieleśnienie fantazji wszelkich nastolatków. Jesteście ciekawi gdzie mieszka selena gomez?Zdobycie numeru telefonu seleny gomez to marzenie nie jednego faceta. Ta mega atrakcyjna gwiazda ma to coś co przyciąga do niej miliony wielbicieli.

Selena Gomez
 prywatny adres + numer telefonu + skype + email + whatsap

                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 9dni temu.

Po co mi dane kontaktowe Seleny Gomez?

Selena to bardzo atrakcyjna gwiazda, która ma miliony fanów na całym świecie i tysiące fanów w Polsce. Wokalistka z tego co nam wiadomo wybiera się w trasę koncertową, a na liście krajów, które odwiedzi jest również Polska. Fajnie byłoby mieć z nią bezpośredni kontakt jak już przyjedzie do Polski? Pewnie tak, dodatkowo jej prywatny adres może np. Wykorzystać do tego żeby napisać do niej ładny list i poprosić o autograf lub zaproszenie na koncert. Selena jest bardzo otwartą na fanów artystką więc w mojej ocenie naprawdę warto spróbować.

Kim jest Selena Gomez?

Selena Gomez to wokalistka i aktorka wypromowana przez studio Disney. Złośliwi nazywają ją gwiazdką disney’a co w brew pozorom nie powinno jej obrażać, bo przecież stawiałoby to ją w jednym szeregu z Miley Cyrus czy Demi Lovato. W mojej ocenie jest to całkiem doborowe towarzystwo. Selena Gomez jest dosyć utalentowaną aktorką znaną głównie z serialu „Czarodzieje z Waverly Place” gdzie wcielała się w rolę Alex Russo. Zagrała też w kilkunastu filmach na wielkim ekranie więc warto się temu przyjrzeć.

Selena Gomez posiada też spore zdolności wokalne co udowadnia w swoich kolejnych już projektach muzycznych. Nasza Celebrytka nagrała już łącznie 3 albumy solowe i 3 albumy z zespołem „Selena Gomez & the Scene”, którego zresztą była założycielką. Co biorąc pod uwagę jej młody wiek jest sporym wyczynem. Gomez Odpowiedzialna jest za powstanie takich hitów jak między innymi „I Want You To Know ” czy „We Don’t Talk Anymore”.

 

Jak Selena zaczynała?

Selena urodziła się w 1992 roku. Jest córką aktorki teatralnej Amandy Dawn Cornett i meksykanina Ricardo Joel Gomez.
Jej rodzice rozstali się ze sobą gdy miała zaledwie 5 lata, a wychowaniem seleny Gomez zajęła się jej matka. W związku z tym, że Selena Gomez często towarzyszyła swojej mamie na próbach w teatrze jej zainteresowanie aktorstwem rosło, aż w końcu namówiła mamę na pozwolenie na to żeby spróbować swoich sił w aktorstwie. Swoją karierę aktorską rozpoczęła bardzo wcześnie bo już w wieku 7 lat w zagrała w serialu „Barney i przyjaciele”. Następnie zagrała małe epizodyczne role w filmie „Mali Agenci’ oraz w „Strażniku Teksasu” u boku Jacka Norrisa.

Disney

w 2004 roku Disney zainteresował się młodą aktorką i zaproponował jej epizodyczne role w swoich produkcja „Nie ma to jak hotel” oraz „Hannah Montana” po czasie w tym drugim serialu jej rola została rozbudowana i weszła na stałe do produkcji przy boku Miley Cyrus. Selena Gomez na zaproszenie do poważnej roli od Disneya musiała czekać aż 3 lata. Dopiero w 2007 roku dostała swoja pierwszą główną rolę w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Produkcja okazała się wielkim hitem, a kariera Gomez nabrała olbrzymiego tempa, a sama Selena stała się idolką nastolatek na całym świecie. Na fali popularności serialu nasza gwiazda zaczęła otwierać coraz to nowe projekty muzyczne i aktorskie co przyniosło jej olbrzymią sławę i bogactwo oraz chyba przede wszystkim uwielbienie fanów z całego świata.

 

Podobne Wyszukiwania:

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez numer telefonu

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez prywatny adres

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez kontakt

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez skype

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez e-mail

Numery i Adresy Gwiazd | Gdzie mieszka Selena Gomez

Numery i Adresy Gwiazd | Selena Gomez whatsapp

Przypominam, że do gwiazd zagranicznych należy pisać po angielsku. Jeżeli masz z tym problem to po pobraniu numeru napisz do nas pomożemy ci 🙂

Pozdrawiam

Bartek

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *