0

Prywatny Numer Telefonu Rojo

 

Prywatny numer telefonu oraz adres zamieszkania Patryka Rojewskiego

Adres zamieszkania Roja to bogate osiedle o którym wielu może pomarzyć.Adres Patryka Rojewskiego to bardzo duża i ciekawa okolica. Polecam zdecydowanie ją zwiedzić.Numer Telefonu do Patryka Rojewskiego to gratka dla wszystkich obserwujących tego gejmera. Numer telefonu do Roja to ciekawa informacja dla fanów tego youtubera

Patryk Rojewski(Rojo)
prywatny adres + aktualny numer telefonu + skype + email + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 16dni temu.

Po co mi dane kontaktowe do Roja ?

Patryk Rojewski to bardzo popularny Youtuber, który zdecydowanie uwielbia swoich fanów. Śmiało można do niego zadzwonić czy napisać sms’a i umówić się na Paintball czy po prostu pogadać. Możecie mi wierzyć lub nie, ale naprawdę dawno nie spotkałem osoby, która zawsze znajdzie czas na pogadanie ze swoimi fanami. Tak więc polecam pobrać jego numer i nie czekać na nic tylko od razu do niego dzwonić.

Kim jest Rojo?

Rojo czyli Patryk Rojewski/Rojson czy RojoV13 to polski youtuber urodzony w 1984 roku. Kanał założył już prawie dziesięć lat temu, ale pierwszy filmik dodał dopiero w 2010 roku. Jest aktywnym Youtuberem o dosyć pokaźnej bazie filmów z jego udziałem oraz zdecydowanie jednym z bardziej popularnych twórców w Polsce(grubo ponad milion fanów). Przyjaźni się z Remigiuszem Maciszakiem oraz Izakiem.
Generalnie Rojo swoją twórczość skupia głównie na kanałach poświęconych grą komputerowym, a dokładniej robi po prostu streamy z tego jak gra w gry, a do tego komentuje je w dosyć ekspresyjny i zdecydowanie wulgarny sposób. Rojo dodatkowo tworzy też filmy poświęcone metafizyce oraz ma też na swoim koncie kilka filmów z kategorii „prank”. Jednym z jego bardziej znanych projektów jest Angry ShitRage czyli program poświęcony najgorszym grą wszech czasów. Patryk Rojewski poza działalnością youtubową ma też inne przedsięwzięcia między innymi pracuje dla portalu gram.pl w redakcji poświęconej grą.
Patryk Rojewski raczej nie jest osobą, która chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem, ale wiadomo o nim między innymi to, że choruje na cukrzyce oraz bielactwo oraz to, że niedawno urodziła mu się córka o czym oczywiście poinformował wszystkich swoich widzów.

Podobne Wyszukiwania:

Patryk Rojewski | Rojo numer telefonu

Patryk Rojewski | Rojo prywatny adres

Patryk Rojewski | Rojo kontakt

Patryk Rojewski | Rojo i skype

Patryk Rojewski | Rojo e-mail

Patryk Rojewski | gdzie mieszka Rojo?

Patryk Rojewski | Rojo whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *