0

Prywatny Numer Telefonu i Adres DODY

Aktualny Numer Telefonu oraz Prywatny Adres Doroty Rabczewskiej

Ciekawostką jest, że pisoenkarka zdecydowanie uwielbia swoich fanów z łatwościa zdobęciesz od niej autograf z dedykacją. Oczywiście odpisuje ona na prywatne listy wysłane na jej prywatny adres, a nawet lubi rozmawiać przez swój prywatny telefon.Dorota Rabczewska czyli Doda to bardzo piękna kobieta. Co widać zresztą po jej zdjęciach. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że wokalistka chętnie lubi pisać smsy ze swoimi fanami oraz przedewszystkim uwielbia jak rozmawiać z nimi przez telefon. Numer telefonu doroty rabczewskiej możecie pobrać z tej strony za darmo.Doda - Dorota Rabczewska to jedna z najbardziej utytułowanych gwiazd polskiej sceny pop. Chętnie dzieli się swoimi prywatnymi danymi, numerem telefonu czy adresem zamieszkania, a nawet swoim gadu-gadu. Warto to wykorzystać i zdobyć jej numer albo autograf.Doda jest bardzo otwarta na swoich słuchaczy. Do tego stopnia, że udostępniła specjalnie dla nich swój adres e-mail. Na którym można poprosić ją o autograf lub zadać pytanie na które zresztą chętnie odpowiada.

Dorota Rabczewska(Doda)
 prywatny adres + numer telefonu + gadu gadu + aktualny email
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 3dni temu.

Rozmowy naszych czytelników.

Prywatny numer telefonu dody. Rozmowa z nią to czysta przyjemność. Chętnie odpisuje na smsy oraz rozmawia przez swój prywatny telefon.Rozmowa smsowa z Dodą. Mam nadzieję, że i wam uda się bez problemu i za darmo pobrać prywanty numer telefonu doroty rabczewskiej oraz aktualny adres domowy dody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po co mi Prywatny Numer Telefonu Dody?

Dla fana gwiazdy nie ma chyba nic lepszego niż porozmawianie z nią twarzą w twarz lub przez telefon ewentualnie gadu-gadu. Po co stać w kolejce z milionem fanów po autograf skoro można spotkać naszą idolkę w drodze do sklepu czy na spacerze ewentualnie do niej napisać i zadać jej nurtujące nas pytania.

Kim jest Doda?

Dorota Rabczewska czyli doda to chyba najbardziej znana piosenkarka polskiej sceny muzycznej. Nie wiem czy muszę ją komukolwiek przedstawiać, bo prawda jest taka, że  Dorotę Rabczewską zna praktycznie każdy kto chociaż raz słuchał radia lub oglądał MTV. Niezły głos ciekawy sposób bycia oraz zdecydowanie wysoka inteligencja oraz umiejętność dobierania sobie menadżerów sprawia, że tak Gwiazda od lat jest na szczytach sceny muzycznej w Polsce i zdecydowanie nie powiedziała jeszcze ona ostatniego słowa.

Jak Doda zaczynała?

Doda urodziła się w 1984 roku w Ciechanowie. Mało kto wie, ale ukończyła ona Szkołę muzyczną o specjalności fortepian, a swój pierwszy występ publiczny miała już w wieku zaledwie 8 lat w domu kultury w Ciechanowie.

Ciekawostką jest również fakt, że doda była uzdolniona nie tylko muzycznie, ale też z powodzeniem trenowała lekkoatletykę i w 1997 roku zajęła nawet 3 miejsce na mistrzostwach polski w biegu na 100m. Trzeba przyznać, że pewnie treningi wyrobiły w niej taki nawyk pracy, który pozwala jej od niemal dwudziestu lat zaskakiwać nas i olśniewać.
Od roku 1996 do 2000 współpracowała grała w musicalach w teatrze bufo.
W roku 2000 założyła zespół Virgin i to własnie ten zespół dał jej zdecydowanie największego kopa i rozpędził jej karierę na dobre.

 

Królowa jest Tylko Jedna

Niestety zespół, który nagrał takie przeboje jak „Dżaga” czy „Kolejny Raz” rozpadł się dosyć niespodziewanie. Chociaż w ocenie ekspertów była to jedna z lepszych decyzji zawodowych Dody. Tak naprawdę okazało się, że to Dorota Rabczewska ciągnie cały zespół, a ten w zasadzie spowalnia jej błyskotliwą karierę więc naturalnym wyborem przy tak dużej rozpoznawalności DODY było pójście w karierę solową. Tak własnie się stało, czas oczywiście zweryfikował jej wybór i szybko okazało się, że zdecydowanie eksperci mieli rację i Dorota Rabczewska podjęła jedną z najlepszych decyzji zawodowych w swoim życiu. Kariera naszej idolki dopiero po zerwaniu współpracy z Virgin nabrała prawdziwego i niczym rozpędzony pociąg zmiotła w zasadzie każdą konkurencję i w muzyce osiągnęła praktycznie wszystko.
Doda zresztą do tej pory świetnie podtrzymuje swój wizerunek i zdecydowanie nie odpuszcza. Od niemal 20 lat jest na topie, a mimo to z każdym rokiem potrafi zaskoczyć swoim wizerunkiem oraz sprawić, że fani w Polsce zdecydowanie długo jeszcze o niej nie zapomną. Jak rzekło się mówić w Polsce „Królowa Muzyki Pop jest tylko jedna”

Podobne wyszukiwania:

Dorota Rabczewska | Doda numer telefonu

Dorota Rabczewska | Doda prywatny adres

Dorota Rabczewska | Doda kontakt

Dorota Rabczewska | Doda skype

Dorota Rabczewska | Doda e-mail

Dorota Rabczewska | Doda gadu gadu

Dorota Rabczewska | Doda viber

Dorota Rabczewska | Doda whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *