0

Prawdziwy numer telefonu i adres Stuu

Prywatny Numer telefonu do Stuarta Burtona(Stuu)

Stuard Burton numer telefonu to gratka dla fanów tego youtubera oraz vlogera.Numer telefonu do Stuu nie jest łatwy do zdobycia. Ten Youtuber dba o swoją prywatność.Gdzie mieszka Stuu? My znamy odpowiedź na to pytanie i chętnie podzielimy się tymi informacjami z Wami.Myślimy, że doskonale wiemy gdzie mieszka Stuard Burton. To zdecydowanie ciekawa informacja dla wszystkich fanów tego popularnego youtubera.

Stuart Burton(Stuu)
prywatny adres + aktualny numer telefonu + skype + email + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 1dni temu.

Po co mi dane kontaktowe Stuu?

Stuart Burto to zdecydowanie jeden z trzech liderów polskiego YouTube jeżeli chodzi o kanały gejmingowe. Numer telefonu czy whatsapp z pewnością przyda się żeby z nim popisać czy pogadać. Na temat jego kanały czy na temat, który sobie wymyślicie, bo sami pewnie doskonale wiecie o co chcecie zapytać Stuu i do czego taka paczka z danymi kontaktowymi Stuu może wam się przydać. Youtuber jest naprawdę otwarty na swoich fanów więc niema się czego bać. Pamiętaj tylko o podstawowych zasadach kultury.

Kim Jest Stuu?

Stuu jest YouTuberem, Brytyjczykiem mieszkającym na co dzień w Katowicach. Stuu w ogólnopolskim rankingu znalazł się na 3 miejscu jeżeli chodzi o popularność wśród kanałów youtube w Polsce dla graczy. Kiedyś Stuu podpisywał się nickiem Polski Pingwin. Jest czwartym YouTuberem w kraju, któremu udało się przebić granicę miliona subów co tylko świadczy o olbrzymim popycie na tego typu kanały oraz o tym, że Stuu naprawdę tworzy ciekawe materiały. Aktualnie Stuu urodził się w 1992 roku co czyni go wśród YouTuberów nagrywających o grach jednym ze starszych twórców. Stuu prowadzi aktualnie 4 kanały na YouTube z czego wszystkie cztery są w pierwszej trzydziestce najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube. To genialny wynik jak na kogoś kto tak naprawdę nie jest osobą polskojęzyczną. Chociaż trzeba przyznać, że Stuart bardzo dobrze mówi po polsku i jego akcent jest już mało wyczuwalny.
Stuu zdobył popularność głównie dzięki swojemu poczuciu humoru, lekkości prezentowanych treści oraz dzięki temu, że Burton naprawdę wkłada dużo pracy w soje produkcje i są one zrobione naprawdę porządnie co nie jest codziennością, a wręcz żadkością jeżeli chodzi o kanały, które można znaleźć na Polskim YouTube. Stuu mieszka ze swoją bardzo dobrą przyjaciółką – też YouTuberką w Katowicach, a jego prywatny adres owiany jest tajemnicą.(nie dla nas). Stuu to zdecydowanie wielki fenomen na Polskim Youtube i zdecydowanie jeden z ciekawszych polskich youtuberów. W mojej ocenie więc naprawdę warto do niego zadzwonić i z nim porozmawiać. Zwłaszcza, że dane kontaktowe do Stuu są dostępne za darmo.

Podobne Wyszukiwania:

Stuart Burton | Stuu numer telefonu

Stuart Burton | Stuu prywatny adres

Stuart Burton | Stuu kontakt

Stuart Burton | Stuu skype

Stuart Burton | Stuu e-mail

Stuart Burton | gdzie mieszka Stuu?

Stuart Burton | Stuu whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *