0

Prawdziwy numer telefonu i adres Banshee

Prywatny Numer telefonu do Zuzanny Boruckiej

Gdzie mieszka Zuzanna Borucka? Z łatwością dowiecie się na tej stronie.Numer telefonu do zuzanny boruckiej to interesująca informacja dla wszystkich, którzy śledzą tą YouTuberkę.Gdzie mieszka Banshee? My znamy odpowiedz na to pytanie.Warto mieć prywatny numer telefonu Banshee to wielka gratka dla ich fanów oraz osób, które śledzą jej kanał.

Zuzanna Borucka/Banshee
 aktualny numer telefonu + prywatny adres + skype + e-mail + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 9dni temu.

Po co mi dane kontaktowe Banshee?

Zuzanna Borucka to niewątpliwie jedna z ciekawszych gwiazd polskiego YouTube.
Jeżeli chcecie porozmawiać z Zuzanną Borucką to macie jedną z ostatnich szans, bo jak jej kariera rozkręci się na dobre to może nie mieć czasu na rozmowy telefoniczne ze swoimi fanami. Oczywiście jeżeli chcecie poprosić ją o autograf to powinniście wysłać do niej list na adres prywatny. Na skrzynkę pocztową dostaje pewnie dziesiątki jak nie setki listów.

Kto to jest Banshee?

Banshee czy jak kto woli Zuzanna Borucka to postać bardzo interesująca. Można powiedzieć, że z zawodu Banshee jest youtuberką/vlogerką oraz blogerką. Ma zaledwie 21 lat, a w internetowym świecie już osiągnęła bardzo wiele. Dzięki swojej szczerości rozkochała w sobie rzesze fanów z podstawówek i gimnazjum, a jej popularność jest na tyle duża że nawet cocacola podpisała z nią umowę.
Mieszka w małej wiosce i generalnie jest bardzo zadowolona z tego, że właśnie tam się urodziła. Ma to oczywiście wiele sensu szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę, że Banshee bardzo lubi naturę oraz lasy.
Prawdą jest, że Zuza Borucka jest w swoim zachowaniu na tyle naturalna i infantylna, że po obejrzeniu pierwszego odcinka masz ochotę wyłączyć internet na zawsze, ale zaczynasz oglądać jej kolejną wrzutką później kolejną i nagle okazuje się, że klikasz suba, bo zaczynasz ją po prostu lubić, a wręcz uwielbiać. Tak, można powiedzieć wiele, ale prawdą jest, że tej dziewczyny nie da się nie lubić.
Banshee ma też kilka innych kanałów na Youtube między innymi na jednym z nich gra w simsy razem ze swoimi fanami, którzy oglądają jej poczynania w tej grze i podpowiadają co nasza gwiazda YouTube powinna z nimi robić. Chociaż szczególnie dla starszych czytelników może wydać się to dziwne to naprawdę jest to jeden z popularniejszych kanałów gejmingowych w polskim internecie.
Zuza chwali się również, że zawsze marzyła o tym żeby spotykać się oraz robić sobie zdjęcia ze sławnymi ludźmi w związku z tym, że odniosła spory sukces i stała się jedną z uwielbianych przez siebie celebrytek to chętnie wykorzystuje możliwości i realizuje swoje hobby.
Banshee posiada na swoich kanałach kilkaset tysięcy fanów, a każdy z jej filmików jest oglądany tysiące razy.

 

Podobne Wyszukiwania:

Zuzanna Borucka | Banshee numer telefonu

Zuzanna Borucka | Banshee prywatny adres

Zuzanna Borucka | Banshee kontakt

Zuzanna Borucka | Banshee skype

Zuzanna Borucka | Banshee e-mail

Zuzanna Borucka | gdzie mieszka Banshee?

Zuzanna Borucka | Banshee whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *