0

Prawdziwy Numer Telefonu Cristiano Ronaldo

Prywatny Numer telefonu oraz adres Cristiano Ronaldo

Prywatny Adres Ronalod to dane znane tylko największym kibicom Realu MadrytNumer Whatsapp Ronalod to rzecz, której on sam na co dzień używa bardzo często.Prywatny adres e-mail Ronaldo jest bardzo prosty i każdy kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie go odszuka.Prywatny numer Ronaldo jest bardzo ciężko zdobyć.

Cristiano Ronaldo
prywatny adres + aktualny numer telefonu + skype + email + whatsapp
                                                                                                         ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
plik zaktualizowany 13dni temu.

Po co mi dane kontaktowe do Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo to bardzo pozytywna postać, która bardzo szanuje swoich fanów. Cristiano bardzo chętnie dzieli się autografami oraz ciekawostkami ze swojego prywatnego życia. Polecam więc każdemu fanowi piłki nożnej, a w szczególności Realu Madryt, napisać do niego sms’a lub po prostu wysłać list. Uwierzcie mi lub nie, ale będziecie naprawdę zdziwieni odpowiedzią.

Kim jest Cristiano Ronaldo?

Ronaldo to piłkarz pochodzący z Portugalii. Aktualnie gra w reprezentacji Portugalii z którą zdobył zresztą mistrzostwo starego kontynentu, a jak sam wspomina zdecydowanie ma chrapkę na mistrzostwo świata. Zawodowo Ronaldo jest związany z ligą hiszpańską, a dokładniej z klubem Real Madryt gdzie gra od 2009 roku. Aktualnie Cristiano Ronaldo jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie co raczej nie powinno dziwić skoro w całej swojej karierze Ronaldo strzelił już ok. 600 bramek i tymsamym znajduje się na liście najlepszych strzelców wszech czasów, a przecież jeszcze nie ma zamiaru kończyć swoje kariery zawodowej.

Początki Kariery Cristaiano Ronaldo?

Biografia Ronaldo to zdecydowanie jedna z tych historii, od których łza się w oku kręci. Jest to historia chłopka, który urodził się na końcu świata w zwyczajnej biednej rodzinie tylko po to by stać się jednym z najlepszych sportowców w historii.
Crisitiano Ronaldo urodził się w 1985 roku na małej portugalskiej wyspie – Maderze. Swoją przygodę z piłką nożną zaczął gdy miał 8 lat. W klubie CF Andorinha gdzie jego ojciec pracował jako sprzątacz. Szybko po niespełna dwa lata później zainteresowały się nim dwa największe kluby na maderze czyli CS Martimo i CD Nacional. Ronaldo ostatecznie wybrał ten drugi. Gdzie grał aż do 2001 roku. To własnie w tym roku Ronaldo został przyjęty do szkółki juniorskiej klubu Sporting CP. Swój pierwszy mecz w drużynie seniorskiej zaliczył 29 wrzesnia 2002 roku. Ronaldo nie został jednak w Sportingu na długo i już w 2003 roku rozegrał pierwszy mecz w Manchester United. Transfer Ronaldo do Manchesteru kosztował 12 milionów funtów co było najdroższym juniorskim transferem w historii. Zakup czerwonym zwrócił się jednak z nawiązką ponieważ Ronaldo rozegrał w Anglii 6 sezonów, a w 2009 roku został sprzedany do Realu Madryt za astronomiczną kwotę 93 milionów euro. Od 2009 roku Ronaldo gra w Realu Madryt i jest aktualnie najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Nic nie wskazuje również na to żeby Ronaldo planował zmianę swojego klubu mimo, że od czasu do czasu pojawiają się takie doniesienia medialne.

Podobne Wyszukania:

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo numer telefonu

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo prywatny adres

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo kontakt

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo skype

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo e-mail

Numery i Adresy Gwiazd | gdzie mieszka Cristiano Ronaldo?

Numery i Adresy Gwiazd | Cristiano Ronaldo whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *