0

Poradnik – Jak zdobyć autograf bezpośrednio od Gwiazdy

Poradnik o tym w jaki sposób zdobyć autograf od celebrytów, sportowców i gwiazd.

Sposób zdobywania autografów w realu.

Jednym z najstarszych i pewnie najprzyjemniejszych sposobów na zdobywanie autografów czy numerów telefonów naszych idoli jest śledzenie ich koncertów, wydarzeń sportowych czy premier filmowych i zrobienie wszystkiego w celu dostania się w pobliże naszego celebryty.

Czemu uważam, że ten sposób jest najprzyjemniejszy?

Z prostego powodu po pierwsze daje możliwość obcowania bezpośrednio z naszym idolem, a po drugie wprowadza jednak sporą dozę rywalizacji oraz emocji. Jeżeli tego nie próbowaliście to uwierzcie mi, że rywalizacja z setkami innych fanów o tych kilka autografów, które nasze gwiazdy mogą rozdać daje olbrzymiego kopa adrenaliny. Dla mnie osobiście jest to bardzo ciekawe i przyjemne doznanie. Polecam więc spróbować każdemu kto czuje się na siłach, bo siły i sprytu zdecydowanie musicie mieć dużo żeby pokonać resztę i wyszarpać ten autograf dla siebie 🙂

Porady praktyczne:
-Nie pchajcie się na olbrzymie festiwale, a raczej wybierajcie te na których głównymi gwiazdami będą celebryci na których „polujecie”.

-Nie bądźcie przesadnie nachalni oraz wulgarni. Celebryci zazwyczaj omijają szerokim łukiem chamów i prostaków.

-Starajcie się w jakiś sposób wyróżnić. Tak żeby zostać zauważonym trzeba zrobić coś niezwykłego co większość gwiazd dostrzeże i z pewnością zauważy. Jak mocno przygotujecie się do swojego planu to zdecydowanie możcie liczyć na coś więcej niż tylko autograf, a często na zaproszenie na scenę czy chociażby kilkuminutową rozmowę.

-Musicie mieć coś na czym wasz idol ma się podpisać oraz jakiś pisak do tego. Chociaż zdarza się, że do gwiazdy rozdają po prostu swoje podpisane zdjęcia to jednak polecam mieć zawsze coś w zanadrzu.

Klika moich zdobyczy:

Autogra Seleny Gomez Autograf Cristiano Ronaldo Autograf Roberta Lewandowskiego

Zachęcam do zbierania autografów i dzielenia się swoimi sposobami w komentarzach.

Pozdrawiam

Bartek

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *