0

Numer telefonu i adres Kamila Stocha

Prywatny numer telefonu i adres Kamila Stocha

Numer telefonu Kamila Stocha to gratka dla każdego fana. Nie ma się co temu dziwić wkońcu Kamil to wielki mistrz w skokach narciarskichKamil Stoch ma adres e-mail specjalnie dla swoich fanów. Podwójny mistrz olimpijski to wielki sportowiec z polski.Kamil Stoch whatsapp to ciekawostka. Mało kto wie, że Kamil posiada ten komunikator do rozmowy ze swoimi fanami. Zdobywca kryształowej kuli.Adres zamieszkania Kamila Stocha to miejsce gdzie wielu fanów chętnie wysyła prośby o autograf.

 

Kamil Stoch
aktualny numer telefonu + prywatny adres + e-mail + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 9dni temu.

Kariera Kamila Stocha

Kamil Stoch urodził się w 1987 roku. Przez kibiców oraz ekspertów od skoków narciarskich uważany jest za następcę Adama Małysza. Nie ma się co temu dziwić, bo przecież Kamil już jest 2 krotnym złotym medalistą olimpijskim co nigdy nie udało się wielkiemu mistrzowi Adamowi. Chociaż mimo, że posiada wiele sukcesów na swoim koncie to jednak jeszcze wiele brakuje do dorobku swojego idola i mistrza.
Kamil Stoch jak sam twierdzi jest efektem Małyszomani, która wybuchła latach dwutysięcznych za sprawą pierwszych sukcesów Adama Małysza. Zaczął trenować, bo wszyscy wtedy chcieli trenować skoki, wszyscy, którzy mieszkali w górach chcieli być jak Adaś z Wisły.
Kamil zaczął jeździć na zawody od sezonu 2002/2003 początkowo jeździł na tak zwany pucha kontynentalny czyli puchar świata dla młodzieży/kadry B. Dodatkowo brał udział w mistrzostwach świata juniorów gdzie zajął odległe 26 miejsce. Na początku więc nic nie wróżyło tego, że Kamil osiągnie coś wielkiego w tym sporcie, a wręcz chłopak ze zrębu raczej się nie wyróżniał. Jego zaletą była jednak pracowitość i przede wszystkim upartość w dążeniu do celu.
Kiedy kadrę A objął Kuttin, Stoch na stałe dołączył do reprezentacji w pucharze świata. Kamil tak jak już wspominaliśmy skakał przeciętnie i dopiero w sezonie 2007/08 pokazał prawdziwy pazur, był to dla niego zdecydowanie sezon przełomowy, bo to własnie w tym roku wygrał swój pierwszy konkurs pucharu świata, było to olbrzymie święto dla polskich skoków narciarskich bowiem było to pierwsze zwycięstwo innego polaka niż Małysz od wielu lat. Ostatecznie sezon Stoch zakończył na miejscu 12 co było również bardzo dobrym wynikiem dla niespełna 20 latka z polski.
Dobre występy Stocha dawały jakieś nadzieje polakom na następcę Małysza w tej tak lubianej w Polsce dyscyplinie sportu. Niestety po przełomowym sezonie na kolejne sukcesy międzynarodowe Kamila Stocha musieliśmy czekać 3 lata.
Sezon 2010/11 był ostatnim sezonem Adama Małysza w skokach narciarskich. Była to również ostatnia szansa na odblokowanie się pozostałych polaków i wypełnienie luki po Adamie. Kamil Stoch złapał w końcu dobry wiatr i znakomicie prezentował się cały sezon stając trzykrotnie na najwyższym stopniu podium.
Najbardziej zapodającym w pamięć zwycięstwem było zakończenie sezonu 2010/11 gdy Adam Małysza zajął w swoich ostatnich zawodach 3 miejsce, a Kamil Stoch wygrał ten konkurs. Obrazek prezentował się znakomicie i mówił wprost „Adam Małysz ma godnego następcę”.
Kamil Stoch w sezonie 2012/13 po raz pierwszy został mistrzem świata, kibice w Polsce oszaleli ze szczęścia, ale Kamil nie powiedział jeszcze ostatniego słowa miał chęć zdobyć jeszcze więcej i własnie wtedy przyszedł sezon olimpijski gdzie Kamil Stoch zgarnął wszystko co było do zgarnięcia i wrócił z Rosji z dwoma złotymi medalami olimpijskimi. Tego nie udało się osiągnąć nawet wielkiemu Adamowi Małyszowi.
W sezonie 2016/17 Kamil Stoch wywalczył jeszcze zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni oraz poprowadził drużynę Polskich skoczków do złotego medalu mistrzostw świata w skokach drużynowych. Wszyscy zdobywcy tego medalu zapewniają, że nie było by tego sukcesu gdyby nie małyszomania, która wybuchła na początku XXI wieku. Kamil Stoch oczywiście nie ma zamiaru kończyć jeszcze kariery, bo ma zaledwie 30 lat i miejmy nadzieje, że przed nim jeszcze co najmniej kilka dużych sukcesów drużynowych jak i indywidualnych. Tego mu serdecznie życzymy.

 

Podobne Wyszukiwania:

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch numer telefonu

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch prywatny adres

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch kontakt

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch skype

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch e-mail

Numery i Adresy Gwiazd | gdzie mieszka Kamil Stoch?

Numery i Adresy Gwiazd | Kamil Stoch whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *