0

Autografy#3 – Paczka Autografów Słynnych Aktorów

Kontujemy nasz cykl, w którym prezentujemy wam Autografy sławnych gwiazd i celebrytów tym razem mamy dla Was paczkę aktorów znanych z dużych hitów kinowych. Tym razem większość autografów została nadesłana nam przez naszych czytelników. Zachęcamy Was serdecznie do wysyłania nam skanów swoich zbiorów, a z pewnością umieścimy je na tej stronie w kolejnych odsłonach cyklu.

Autografy Polskich Aktorów

Daniel Olbrychski to bardzo charakterystyczny aktor z Polski. Chyba najbardziej rozpoznawalny głos w Polsce. Autograf Piotra Fronczewskiego to zdecydowanie ciekawa zdobycz. Artur Barciś to bardzo ciekawy aktor znany głównie z roli norka z miodowych lat, ale nie jest to jego jedyna rola.

Autografy Zagranicznych Aktorów

Kolejny Autograf od Emmy Watson, która jest najbardziej znana z roli w Harrym Potterze.Autograf od Harrego Pottera to zawsze miła pamiątka z dzieciństwa.Autograf od najlepszego lekarza na świecie czyli od dr House

Autografy Legend Kina

Nicolas Cage Autograf od niego to wielka przyjemność. Bardzo lubię tego legendarnego aktora z USA Leonardo Dicaprio to zdecydowanie najbardziej zapracowany aktor w HolyWood. Jackie Chan legenda kina sztuk walki otrzymać autograf od tego mistrza to jak wygrać w totolotka.

 

Jeszcze raz proszę serdecznie o przesyłanie do Nas skanów swoich zdobyczy oraz po prostu pochwalenie się tym od kogo udało Wam się zdobyć autograf. Zachęcamy też do śledzenia naszej strony internetowej, a w szczególności działu poświęconego numerom telefonów do gwiazd i celebrytów.

Pozdrawiam
Bartek

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *