0

Autografy#2 – Paczka Autografów sławnych Muzyków

Zgodnie z obietnicą udało nam się zebrać pokaźną paczkę autografów od sławnych muzyków z polski i zagranicy.
Nasza kolekcja to autografy między innymi Amy Winehouse, Justina Biebera czy Adel.
W tej paczce znajdziecie również autografy zdobyte przez naszych czytelników za ich udostępnienie serdecznie dziękujemy.

Autografy Muzyków z zagranicy

Adele to chyba gwiazda, która posiada aktualnie najlepszy głos na świecie. Fani na całym świecie szaleją na jej punkcie i nie ma co się dziwić. Jej płyty rozchodzą się na pniu. Madonna to marka sama w sobie. Mimo, że ma już parę lat to nigdy nie przestaje zaskakiwać.Autograf Justin Bieber - Justin to idol nastolatek z całego świata. Zdecydowanie warto śledzić jego karierę.

Autografy muzyków z polski

Autograf Chylińskiej - Agnieszka to bardzo ciekawa postać, która przez lata swojej kariery przeszła niesamowitą metamorfozę. Autograf od Doroty Rabczewskiej czyli dody. Wysłany do mnie po rozmowie telefonicznej przez prywatny i aktualny numer telefonu. Mam nadzieję, że napiszę jeszcze do niej kilka sms'ów. Bardzo sympatyczna i otwarta gwiazda i celebrytka. Cleo to młoda i bardzo ciekawa wokalistka. Reperezentowała Polskę na eurowizji z całkiem ciekawym repertuarem.

Autografy legend muzyki

Michael Jacson Autograf - Autografy tego muzyka są aktualnie jednymi z najceniejszych eksponatów w zbiorach kolekcjonerów na całym świecie George Michael Autograf to wspaniała pamiątka po tym genialnym wokaliście. Amy Winehouse to jedna z najlepszych wokalistek XXI wieku. Jej kariera chociaż bardzo krótka to jednak odbiła piętno na każdym kto chociaż trochę interesuje się muzyką.

Zachęcamy do zbierania własnych autografów oraz do dzielenia się nimi ze światem. Jest to zdecydowanie ciekawe hobby, które może przynieść również duże profity. Na tym blogu macie wszystkie potrzebne informacje potrzebne do tego żeby zacząć kolekcjonować grafy gwiazd z całego świata, a dodatkowo zamieściłem również wpis w jaki sposób można na takich autografach zarobić i to nie małe pieniądze.

 

Pozdrawiam Bartek

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *