0

[Autografy#1]Pierwsza Paczka Autografów

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam naszą skromną pierwszą paczkę autografów. Przepraszamy z góry, że paczka jest tak mało poukładana. Kolejne wydania cyklu „Autografy” będą już podzielone kategoriami. Zdradzimy Wam, że mam już zeskanowane ponad 30 autografów sportowców nadesłanych przez naszych czytelników.

Autografy Piłkarzy

Rober Lewandowski bardzo chętnie udziela wywiadów dzieli się swoimi autografami oraz bardzo kocha swoich wiernych fanów. Poza autografem udało mi się również zdobyć jego prywatny numer telefonu więc mam nadzieję, że już jutro z nim porozmawiam. Robert Lewandowski to zdecydowanie najlepszy piłkarz polskiej reprezentacji. Ma olbrzymie osiągnięcia również jako zawodnik klubowy. Co najważniejsze bardzo chętnie i często dzieli się swoimi autografami. Ronaldo to najdroższy zawodnik świata. Jego wybitna technika oroz pracowitość wyniosły go na szczyty sławy. Prywatny numer telefonu Ronaldo to rzecz naprawdę trudna do zdobycia.

Autografy Muzyków

Autograf Seleny Gomez Margaret czyli Małgorzata Jamroży to bardzo utalentowana młoda wokalistka urodzona w 1991 roku. Warto obserwować jej karierę, bo zdecydowanie bardzo szybko się rozwija.

Autografy Aktorek

Zbieranie autografów co czysta przyjemność, zwłaszcza od polskich gwiazd i zwłaszcza w chwili kiedy możemy się z nimi spotkać bezpośrednio twarzą w twarzEmmaWatson to bardzo ciepła i ciekawa osoba. Ta młoda aktorka debiutowała w przygodach o harrym potterze, ale nie przeszkodziło jej to w karierze w jej dorosłym życiu.Numery telefonów i adresy gwiazd to bardzo ciekawe dane. Andrzej Grabowski zdecydowanie jest wielkim aktorem i celebrytą jego autograf do zaszczyt dla każdego kolekcjonera.

 

Jeżeli masz autograf jakiejś gwiazdy i chciałbyś się nim pochwalić na łamach naszego portalu to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a obiecujemy że w następnym cyklu pojawi się masa waszych autografów od gwiazd.

Pozdrawiam

Bartek

 

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *