0

Aktualny Numer telefonu Roberta Lewandowskiego

Prywatny Numer telefonu, adres oraz e-mail Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski czyli Lewy to wspaniały Gracz reprezentacji polski. Mając prywatny adres zamieszkania roberta lewandowskiego można liczyć na otrzymanie własnoręcznie podpisanego zdjęcia.Lewy występuje w Bayern Monachium. Ciekawe czy wierni kibice tego klubu posiadają prywatny numer telefonu roberta lewandowskiegoW Dortmundzie talent lewandowskiego naprawdę się rozwinął. Pozostał on jednak bardzo życzliwy dla swoich fanów, z niektórymi z nich rozmawia nawet na swoim skype.Lewy strzelił już ponad 100 bramek dla Bayernu. Trzeba przyznać, że to bardzo fajny numer. Ciekawe czy czy ropert posiada prywatny whatsapp lub e-mail.

Robert Lewandowski
prywatny adres + aktualny numer telefonu + skype + email + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
plik zaktualizowany 3dni temu.

Po co mi prywatne dane kontaktowe Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski to aktualnie najlepszy napastnik Bundesligi i generalnie jeden z najlepszych zawodników na świecie. Robert Lewandowski bardzo chętnie pomaga swoim fanom i bardzo często można go spotkać w szkółkach gdzie trenuj z młodzieżą.
Myślę, że warto go więc zapytać o to jak udało mu się osiągnąć taki talent oraz o wiele innych ciekawych rzeczy.
Najlepszym kontaktem do zdobycia autografu w mojej ocenie będzie wysłanie prośby o autograf na prywatny adres zamieszkania.

Kim jest Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski jak już pisałem wcześniej jest aktualnie jednym z najlepszych zawodników na świecie. Jednocześnie jest najskuteczniejszym strzelcem w Bundeslidze oraz dodatkowo najlepiej zarabiającym zawodnikiem w tej niemieckiej lidze.
Robert Lewandowskie jest fenomenem na skale światową, a jego genialną formę potwierdza tylko fakt, że strzelił już ponad 100 bramek dla swojego klubu Bayernu Monachium. Robert Lewandowski gra również w reprezentacji polski i jest kapitanem naszej narodowej drużyny. Zdecydowanie Lewy jest zawodnikiem, który ciągnie grę całego zespołu tak i w reprezentacji jak i w klubie. Jego zdecydowaną zaletą jest świetne wyczucie bramkarza oraz przede wszystkim świetna gra zespołowa. W przeciwieństwie do innych gwiazd Robert rozumie doskonale, że samemu nie wygrywa się meczu i potrafi często ściągać grę obrońców na siebie robiąc tym samym miejsce na to żeby ktoś inny błyszczał i strzelał gole. Wszystko dla dobra drużyny.

Kariera Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski przyszedł na świat w 1988 roku. Jego rodzice byli zawodowymi sportowcami. Mama Iwona grała w siatkówkę w AZSie Warszawa, a Tato Krzysztof był bardzo dobrym Judoką, a dodatkowo zawodnikiem klubu Hutnik Warszawa. Ojciec szybko dostrzegał bardzo wyraźnie zainteresowanie Roberta Lewandowskiego grą w piłkę nożną tak więc przyprowadził swojego syna do klubu Partyzant Leszno. Ze względu jednak na brak warunków do trenowania już w wieku 9 lat przeniósł się do Varsovvi. Warunki w jakich Robert musiał trenować do dzisiaj budzą śmiech przez łzy, ale Lewemu to nie przeszkadzało. Jak to kiedyś ktoś powiedział, jak ktoś nauczy się przyjmować piłkę na piachu i skałach to na trawie nie będzie miał z tym żadnego problemu.

Największym marzeniem Roberta Lewandowskiego była gra w Legii Warszaawa niestety klub go odrzucił, a Robert przez to popadł w spore kłopoty, bo przez odrzucenie przez Legię pozostał i bez pracodawcy, a także nie miał gdzie trenować.
Na szczęście szybko dzięki kontaktom rodzinnym latem 2006 roku Lewandowskiemu udało się załapać do klubu „Znicz Pruszków”. Generalnie Znicz był raczej klubem studenckim, bo większość zawodników tego klubu jeszcze się uczyła. Robert Lewandowski wyciął swój prywatny numer i w raz z ekipą wygrał bez problemu trzecią ligę a sam Lewy został królem strzelców ligi.
Po awansie, zbudowano w Pruszkowie ekipę na miarę walki o Ekstraklasę. Po udanych rozgrywkach w zniczu najbardziej prawdopodobny wydawał się wreszcie awans Roberta do wymarzonej Legii Warszawy jednak ta znowu nie dostrzegła jego potencjału co prawdopodobnie było ich najgorszą decyzją transferową w historii.
Robert Lewandowski dołączył więc do Lecha Poznań i tam udowadniał w każdym meczu, że jest zawodnikiem co najmniej nieprzeciętnym. Popisami swojej gry w Poznaniu przyciągnął uwagę zagranicznych klubów i po długich i żmudnych negocjacjach ostatecznie Robert Lewandowski zdecydował się na grę w Borussii Dortmund, a tam jego kariera nabrała prawdziwego tempa.

 

Podobne wyszukiwania:

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski numer telefonu

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski prywatny adres

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski kontakt

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski skype

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski e-mail

Numery i Adresy Gwiazd | gdzie mieszka Robert Lewandowski?

Numery i Adresy Gwiazd | Robert Lewandowski whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *