0

Aktualny Numer Telefonu Emmy Watson

 

Prywatny Numer telefonu, adres oraz whatsapp Emmy Watson

Emma Watson jako Hermiona Granger to genialna postać. Jej prywatny numer telefonu z pewnością był pełny gratulacjiPrywatny adres emmy watson to willa warta kilkanaście milionów. Warto napisać do niej list z prośba o autograf.Emma Watson po Harrym Potterze radzi sobie bardzo dobrze. Nadal pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami przez swój prywatny WhatsappEmma Watson lubi pisać ze swoimi fanami przez skype lub przez e-mail. Warto spróbować zdobyć autograf w ten sposób.

Emma Watson
prywatny adres + aktualny numer telefonu + skype + email + whatsapp
                                                                      ReklamaPobierz teraz aktualny numer telefonu, prywatny adres, e-mail, whatsapp lub inne dane kontaktowe.
Plik zaktualizowany 3dni temu.

Po co mi numer telefonu do Emmy Watson?

Emma Watson to dziewczyna, która osiągnęła sukces zawodowy na skale międzynarodową mając zaledwie 11 lat. Warto by ją zapytać o to jak to zrobiła czy o jej dalsze plany zawodowe. Chociaż generalnie wiem doskonale, że sami pewnie macie do niej miliony pytań, ale radzę przed rozmową z Watson spisać na kartce te najważniejsze, bo Emma mimo, że jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą to jednak jest dosyć zapracowana i nie będzie miała czasu na to żeby dyskutować z wami godzinami o waszym życiu. Jednak na szybkiego smska, maila czy wiadomość na whatsappie z pewnością znajdzie czas. Nie mówiąc już oczywiście o odpisaniu na ręcznie pisane listy, która jak sama przyznaje uwielbia. Więc do dzieła drodzy fani Emmy 🙂

Kim jest Emma Watson?

Emma to aktorka i modelka pochodzenia angielskiego. Zasłynęła rolą Hermiony Granger – jednej z głównych ról w hitowych ekranizacjach przygód młodego czarodzieja Harrego Pottera. Emma zaczęła swoją przygodę z Harrym Potterem w wieku zaledwie 11 lat i wręcz dorastała ze swoimi fanami na ekranie kin. Zaczęła grać w Harrym jak miała lat 11, a skończyła jak miała lat 20. Pewnie dlatego tak bardzo pokochali ją widzowie na całym świecie.
Emma Watson przyszła na świat we Francji. Jest dzieckiem prawników angielskiego pochodzenia – Jacqueline Luesby i Chrisa Watsona. Emma mieszkała u babci we Francji do piątego roku życia. Jej rodzice się rozwiedli gdy miała pięć lat i razem z mamą wróciła do swojego kraju ojczystego czyli Anglii. W tym kraju Emma zresztą mieszka do dzisiaj.

Początki Kariery Watson

Emma marzyła o karierze aktorskiej od kiedy tylko skończyła sześć lat. Sama zresztą w wywiadach często powtarza, że od kiedy pamięta to chciała zostać aktorką lub piosenkarką. Nasza gwiazda dzieciństwo spędziła w The Dragon School – jednej z najlepszych i najdroższych szkół w Oxfordzie, a od roku 2003 chodziła do żeńskiej szkoły Headington School.
Gdy skończyła jedenastu lat rozpoczęła swoją przygodę filmem, który miał odmienić jej życie i stać się jej przepustką do niesamowitej kariery i wielkich pieniędzy. Jej pierwszą i zarazem najważniejszą rolą życia była rola Hermiony Granger w kultowej ekranizacji powieści „Harry Poterr”.(2001 rok) Pierwsza część ekranizacji przyjęła się wyśmienicie na całym świecie co zapewniło Emmie pracę na długie lata. Ze względu na fakt, że książek o Harrym Poterze do zrealizowanie było „sporo”. Tak więc okazało się, że Hermiona towarzyszyła naszej gwieździe przez niemal dekadę czyniąc ją tym samym jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Dostała za to również wiele nagród filmowych oraz została okrzyknięta najseksowniejszą nastolatką na świecie. Nikogo raczej nie powinno to dziwić, bo trzeba przyznać, że Emma wyrosła na piękną kobietę, której urodą zachwycają się fani na całym świecie. Naturalnym więc było to, że w 2009 roku została zaproszona do pracy w modelingu gdzie również do dzisiaj radzi sobie bardzo dobrze.

Po zakończeniu przygody z Harrym Potterem Emma skupiała się głównie na swojej karierze modelki, ale również zagrała w kilku filmach w tym głośnej ostatnio ekranizacji „Pięknej i Bestii”.

Jej majątek na dzień dzisiejszy to kilkadziesiąt milionów dolarów.

 

 

Podobne Wyszukiwania

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson numer telefonu

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson prywatny adres

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson kontakt

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson skype

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson e-mail

Numery i Adresy Gwiazd | gdzie mieszka Emma Watson

Numery i Adresy Gwiazd | Emma Watson whatsapp

Bartek

Prywatnie jestem zapalonym fotografem oraz zbieraczem autografów. Mogę pochwalić się jedną z większych polskich kolekcji autografów gwiazd z całego świata. Postanowiłem, że w wolnych chwilach będę dzielił się z wami swoją wiedzą zdobytą przez lata pracy z gwiazdami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *